Elibird Dogs sporta un saziņas akadēmijā suņu saimniekiem ir lieliska iespēja ar profesionāla trenera palīdzību apgūt dažādas iemaņas suņu apmācībā. Darbojoties kopā ar savu suni, Jūs varat savam sunim iemācīt gan pamata pakausības komandas un harmoniskas sadzīves noteikumus, gan arī kopā apgūt interesantus trikus un rotaļas. Taču to visu suns neapgūst pats. Viņiem nepieciešamas norādes un atbalsts. Suņu apmācība paredz to, ka Jūs to apgūsiet kopā!

Elibird Dogs sporta un saziņas akadēmija ir suņu un saimnieku apmācības, komunikācijas un sportošanas bāze, balstīta uz savstarpēji pozitīvu, mērķtiecīgi virzītu kinoloģisko zināšanu apguvi.

 

Nodarbības tiek organizētas gan individuāli, gan grupās – atbilstoši suņu vecumam, spējām un saimnieku sagatavotības līmenim.

– Kucēnu/iesācēju grupas

– Pamata grupas

– Sportistu grupas

Nodarbības notiek gan apmācību laukumos:

Rīgā, Mežciemā;

Ādažos un Saulkrastos;

Gan telpās:

Angārā Zaķumuižā;

Dino Zoo Arēnā;

Nodarbību laiki ir elastīgi, gan dienas gaišajā laikā, gan vakaros. Elibird Dogs audzēkņi ir gan šķirnes, gan bezšķirnes, gan lieli, gan mazi suņi – sākot no Maltas zīda sunīša līdz pat sanbernāram, kas kopā ar saviem saimniekiem apgūst pamatpaklausības iemaņas, regulāri trenējas un startē sacensībās, kā arī kārto eksāmenus un piedalās citos kinoloģiskos pasākumos.

Piedāvājam

  • Adžiliti nodarbības
  • Grupu nodarbības
  • Individuālās nodarbības
  • Kucēnu skola
  • Paklausības treniņi
  • Socializācija

Atrašanās vieta

Ādaži un Rīga