Lūdzu gaidiet

Lūdzu gaidiet

Privātuma politika

Privātuma politika

1. Sīkdatņu politika

Apmeklējot InfoZoo mājaslapu, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs akceptējiet sīkdatņu pieņemšanu, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana un Jūs apstipriniet, ka esiet iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas nolūkiem.

Kāpēc InfoZoo lieto sīkdatnes.

Mēs lietojam sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot mājaslapas lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Informācija par sīkdatnēm.

Jūs mūsu tīmekļa mājaslapu esat atvēris, izmantojot kādu no pārlūkprogrammām, piemēram – Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vai citu. Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko šī pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad Jūs lietojat mūsu mājaslapu. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu mājaslapu, pārlūkprogramma atcerēsies Jūsu darbības un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, piemēram, kontrolēs sīkdatņu paziņojumua attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību mājaslapa iegūst spēju saglabāt mājaslapas apmeklētāja pārlūkprogrammas individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu, un datus par Jūsu navigāciju iegūtu mūsu kontrolē.

2. Personas datu aizsardzība

InfoZoo aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvību, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību.
Jūsu Personas dati tiek glabāti saskaņā ar “Fizisko personu datu aizsardzības likumu”. InfoZoo apliecina, ka neatklās Pircēja Personas datus citām trešajām Personām, izņemot Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumos.

Mēs ievācam šādu informāciju:

Kontaktinformāciju, piemēram, uzņēmuma nosaukumu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Un tas ir tikai un vienīgi vietnes veiksmīgai vadīšanai un šī informācija netiks pārdota vai koplietota.

InfoZoo Jums nosūtīs e-pastu vai ar Jums sazināsies tikai par jautājumiem, kas saistīti ar InfoZoo vietnes izmantošanu.

Ja uzskatāt, ka jebkāda infomācija, kas tiek turēta InfoZoo ir nepareiza vai nepilnīga, lūdzu sazinieties ar mums un mēs to nekavējoties koriģēsim.
Jums ir tiesības pieprasīt, lai Jūsu dati tiktu dzēsti. Lūdzu, sazienities ar InfoZoo, lai pieprasītu, lai Jūsu lietotāja konts/katalogs tiktu dzēsts.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu mājas lapā var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm un tiklīdz būsiet atstājis mūsu vietni, jāņem vērā, ka InfoZoo nav nekādas kontroles pār citām vietnēm. InfoZoo nenes atbildību, ja apmeklējiet šīs saites un izpaudīsiet savu personīgo informāciju. Jums ir jāievēro piesardzība un jāpārbauda attiecīgās vietnes konfidencialitātes politika.

Ja Jūs nepiekrītat InfoZoo konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. InfoZoo par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portā www.infozoo.lv ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem.