Lūdzu gaidiet

Lūdzu gaidiet

Noteikumi un nosacījumi

Satura noteikumi

1. Pārliecinieties, ka publicējiet katalogu atbilstošā kategorijā.

2. Nepublicējiet attēlus ar zīmēm, kas liecina par attēlu piederību citam uzņēmumam vai trešajai personai.

3. Nepublicējiet e-pastu vai kontaltinformāciju nosaukumā vai kataloga aprakstā.

4. Nepublicējiet vienu un to pašu katalogu vairākas reizes.

5. InfoZoo dalībnieki pirkrīt sniegt precīzu un patiesībai atbilstošu infomāciju.

6. InfoZoo katalogu dalībniekiem aizliegts lietot rupju vai aizvainojošu valodu.

7. InfoZoo katalogu dalībnieki nedrīkst ievietot neķītrus vai aizskatošus attēlus.

8. Kataloga dalībniekiem aizliegts veikt jebkādas noziedzīgas darbības, izmantojot tīkmekļa vietni InfoZoo.

9. Dalībniekiem nedrīkst maldināt vai būt maldinošiem attiecībā pret viņu pieredzi vai specialitāti, piemēram, uzdodot sevi par veterinārārstu vai dzīvnieku uzvedības speciālistu.

10. Dalībniekiem ir aizliegts ievietot saturu par ziedojumu vākšanu vai neatļautu reklāmu ievietošanu.

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

InfoZoo nepublicēs oficiāli nereģistrētus dzīvnieku pavairotāju katalogus.

Satura atruna

1. InfoZoo neatbild par reklamētajiem produktiem. Jebkura problēma, kas radusies saistībā ar šiem pakalojumiem vai produktiem, ir jārisina ar attiecīgo uzņēmumu vai pakalpojuma sniedzēju.

2. InfoZoo katalogs patur tiesības izņemt vai rediģēt jebkuru saturu, piemēram, šo iemeslu dēļ:

Seksuālu, diskriminējošu, aizskarošu vai necenzētas leksikas saturu.

Jebkurš attēls, kas tiks uzskatīts par aizskarošu vai pretrunīgu.

Trešo personu pakalpojumu vai tīmekļa vietņu reklāma komerciālai ieguvei.

Jebkura sniegtā informācija, par kuru būs aizdomas, ka tā ir nepatiesa.

Novecojis saturs.

Spams.

3. InfoZoo neuzņemas atbildību par jebkādiem autortiesību parkāpumiem, kas radušies dalībnieku iesniegto materiālu dēļ.

4. InfoZoo dalībniekiem pēc katalogu publicēšanas jāpārbauda vai iesniegtā informācija, piemēram, e-pasta adrese vai vietnes saite ir pareiza.

5. InfoZoo nebūs atbildīgi par izmaksām, kompensācijām vai zaudējumiem, kas radušies sakarā ar to, ka nav apstiprināti vai publicēti katalogi apstākļu dēļ, kas nav atkarīgi no InfoZoo.

6. InfoZoo ir publiska vietne, kuru var skatīt ikviens. Piekrītot mūsu satura notiekumiem, jūs piekrītat un atzīstat, ka InfoZoo nekādā veidā nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, ko radījis interneta meklēšanas rezultātos redzētais saturs.

7. Ja InfoZoo pārtrauks savu darbību, tad visi lietotāju konti tiks dzēsti.

Maksājumi

Veicot “Tarifu plāna” pasūtījumu, jūs apstipriniet, ka piekrītiet sekojošiem noteikumiem un nosacījumiem:

Definīcijas

Klients – uzņēmuma vai individuālo pakalojumu sniedzējs InfoZoo katalogu sarakstā.

InfoZoo – īpašnieks.

Apmaksa

Klienta pienākums ir apmaksāt izvēlēto “Tarifa plāna” maksu pirms tiek publicēts katalogs. Ja klients nolemj, ka nevēlas vairs izmantot InfoZoo pakalojumus, kompensācija par apmaksāto laiku netiek izmaksāta.

“Tarifa plāna” apmaksa notiek ar bankas pārskaitījumu. Visi maksājumi tiks aptiprināti ar e-pasta starpniecību.

Maksa par maksas “Tarifu plāniem” ir jāmaksā iepriekš.

Maksa, kas saistīta ar kataloga atjaunošanu ir jāsamaksā pirms kataloga derīguma termiņa beigām. Ja maksājumi netiek apmaksāti līdz termiņa beigām, katalogs un visa tā saturošā informācija tiks dzēsta.

Ja dalībnieks izvēlas “Tarifu plānu” “Tests”, tad tas dod tiesības  izmantot bezmaksas katalogu vienu reizi. Ja dalībnieks pēc plāna termiņa beigām vēlas saglabāt katalogu InfoZoo, tad jāiegādājas kāds no maksas “Tarifu plāniem”.

InfoZoo ir tiesības mainīt “Tarifu plānu” cenas un nosacījumus pēc tā ieskatiem.

InfoZoo nodrošina katalogu klientiem, kuri ir vismaz 18 gadus veci.

Vispārējie vietnes noteikumi

Ja turpināt pārlūkot un izmantot InfoZoo vietni, jūs piekrītat ievētot lietošanas noteikumus un privātuma politiku. Regulāri pārskatiet šos noteikumus, lai pārliecinātos, ka esiet informēts par jebkādām izmaiņām, jo tie var būt atjaunināti jebkurā brīdī.

InfoZoo vietnes iekļautā informācija ir paredzēta tikai vispārīgai infomācijai. Informāciju nodrošina InfoZoo katalogs, kurā centīsimies nodrošināt atjauninātu un precīzu informāciju, tomēr InfoZoo nesniedz apliecinājumus vai garantijas par pilnīgumu, precizitāti, uzticamību, piemērotību vai pieejamību attiecībā uz katalogiem vai to infomāciju. Tādēļ paļaušanās uz šo informāciju ir vietnes lietotāju ziņā.

InfoZoo nekādā ziņa nebūs atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies šīs vietnes lietošanas rezultātā.

Izmantojot InfoZoo vietni, iespējams, tiksiet novirzīti uz citām tīmekļa vietnēm, kuras nav InfoZoo kontrolē. Mēs nepārvaldam šo vietņu raksturu, saturu un pieejamību. Šo vietņu iekļaušana katalogā ne vienmēr nozīmē ieteikumu vai apstiprina tajos izteiktos viedokļus.

Tiek darīts viss, lai vietne darbotos nevainojami, tomēr InfoZoo neuzņemas atbildību un nebūs atbildīgs par to, ka vietne īslaicīgi nav pieejama tehnisku iemeslu dēļ, kas nav InfoZoo pārziņā.

Jebkurš strīds, kurš radies lietojot šo vietni, ir risināms Latvijas Republikas likumu ietvaros.

Autortiesības

Šīs vietne un tās saturs ir InfoZoo īpašums. Jebkāda veida satura atkārtota izplatīšana vai reprodukcija ir aizliegta, izņemot, lejuplādēt informāciju tikai personiskajai un nekomerciālai lietošanai.

Jebkura InfoZoo portālā publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez InfoZoo rakstiskas atļaujas. Šī prasība neattiecas uz situāciju, kad informācijas avots ievieto saiti uz www.infozoo.lv portāla publikāciju.

Sūdzību procedūra

Ikvienam, kurš saskaras ar mūsu servisa vai kataloga problēmām, šie jautājumi ir jārisina tiešā veidā ar InfoZoo, sniedzot pilnīgu informāciju un izklāstot sūdzības pamatojumu. InfoZoo mērķis ir atrisināt šos jautājumus pēc iespējas īsākā laikā.

Ja kāds lietotājs uzskata, ka kataloga saturs, attēls vai publicētais ziņojums ir nepatīkams vai nepatiess, aicinām nekavējoties sazināties ar mums izmantojot e-pasta starpniecību: info@infozoo.lv

Privātuma politika

1. Sīkdatņu politika

Apmeklējot InfoZoo mājaslapu, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs akceptējiet sīkdatņu pieņemšanu, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana un Jūs apstipriniet, ka esiet iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas nolūkiem.

Kāpēc InfoZoo lieto sīkdatnes.

Mēs lietojam sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot mājaslapas lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Informācija par sīkdatnēm.

Jūs mūsu tīmekļa mājaslapu esat atvēris, izmantojot kādu no pārlūkprogrammām, piemēram – Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vai citu. Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko šī pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad Jūs lietojat mūsu mājaslapu. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu mājaslapu, pārlūkprogramma atcerēsies Jūsu darbības un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, piemēram, kontrolēs sīkdatņu paziņojumua attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību mājaslapa iegūst spēju saglabāt mājaslapas apmeklētāja pārlūkprogrammas individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu, un datus par Jūsu navigāciju iegūtu mūsu kontrolē.

2. Personas datu aizsardzība

InfoZoo aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvību, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību.
Jūsu Personas dati tiek glabāti saskaņā ar “Fizisko personu datu aizsardzības likumu”. InfoZoo apliecina, ka neatklās Pircēja Personas datus citām trešajām Personām, izņemot Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumos.

Mēs ievācam šādu informāciju:

Kontaktinformāciju, piemēram, uzņēmuma nosaukumu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Un tas ir tikai un vienīgi vietnes veiksmīgai vadīšanai un šī informācija netiks pārdota vai koplietota.

InfoZoo Jums nosūtīs e-pastu vai ar Jums sazināsies tikai par jautājumiem, kas saistīti ar InfoZoo vietnes izmantošanu.

Ja uzskatāt, ka jebkāda infomācija, kas tiek turēta InfoZoo ir nepareiza vai nepilnīga, lūdzu sazinieties ar mums un mēs to nekavējoties koriģēsim.
Jums ir tiesības pieprasīt, lai Jūsu dati tiktu dzēsti. Lūdzu, sazienieties ar InfoZoo, lai pieprasītu, lai Jūsu lietotāja konts/katalogs tiktu dzēsts.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu mājas lapā var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm un tiklīdz būsiet atstājis mūsu vietni, jāņem vērā, ka InfoZoo nav nekādas kontroles pār citām vietnēm. InfoZoo nenes atbildību, ja apmeklējiet šīs saites un izpaudīsiet savu personīgo informāciju. Jums ir jāievēro piesardzība un jāpārbauda attiecīgās vietnes konfidencialitātes politika.

Ja Jūs nepiekrītat InfoZoo konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. InfoZoo par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portā www.infozoo.lv ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem.