SIA “Cremo” dzīvnieku krematorija ir iecere, kas nav likusi man mieru līdz to realizēju, jo vēlējos, lai mīlošu saimnieku dzīvnieki būtu godam aizvadīti viņsaulē ar vismazāko kaitējumu dabai un lai tas būtu laikmetīgi, jo apglabātu zemē dzīvnieku nav iespējams paņemt līdzi, bet pelnus var pārvest uz jebkuru pasaules vietu.

Vislielākā pateicība manam kolēģim Dr. med. vet. Andres Brändli no Šveices, kas laipni dalījās pieredzē par viņa krematorijas izveidošanu Seon pilsētā un sniedza palīdzību mūsu krematorijas izveidē.

SIA “Cremo” kā pirmā dzīvnieku krematorija Latvijā ir izveidota 2014.gadā, tā atrodas bijušajā Linu kombināta teritorijā, rūpnieciski industriālā teritorijā Jelgavā. Šim mērķim tika veikta Larelini uzņēmuma garāžu un ugunsdrošības telpu rekonstrukcija.

Krematorijā ir atvadu zāle, biroja telpa, morga un dzīvnieka noformēšanas vieta, blakus tai kremācijas krāsns telpa.

Vēlamies pateikt paldies tiem saimniekiem, kuri kremēja vai vēl kremēs dzīvniekus mūsu krematorijā, mēs to veicam ar pilnu atbildību un uztveram Jūsu dzīvniekus kā savējos, jo patiesi mīlam tos un uzskatām, ka arī aizvadīšana mūžībā sadedzinot un pelnu nodošana īpašniekam ir cieņas un līdzjūtības apliecinājums.

Veterinārārste Anna un viņas dēls Ansis Jesereviči

Atrašanās vieta

Uzvaras iela 59, Jelgava