2015.gada 29.jūlijā tika reģistrēta dzīvnieku aizsardzības biedrība “Cat Care Community”. Biedrība palīdz bezsaimnieka kaķiem atrast mājas. Biedrība nodrošina dzīvniekiem pagaidu mājas vai ārstēšanu klīnikā un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus.

Biedrības pārstāve Anastasija Jahova par biedrību saka: “Mūsu mērķis ir sekmēt dzīvnieku labklājību Latvijā. Mūsu galvenie uzdevumi ir veicināt dzīvnieku, it īpaši kaķu, labturību, veicināt sabiedrības izglītotību un apmācību jautājumos, kas ir saistīti ar dzīvnieku aprūpi, veselību un aizsardzību.”

Savu darbību biedrība sāka, iestājoties RISEBA Biznesa inkubatorā, kuru veiksmīgi arī pabeidza.

Biedrībai jau ceturto gadu ir savs konts sociālajā tīklā Facebook lapā. “Facebook” kontam ir vairāk kā 8000 sekotāju un tajā ir publicēti vairāk nekā 1500 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, kā arī stāsti par kaķu aprūpi, organizācijām, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām.

Biedrība palīdzējusi vairāk nekā 700 kaķiem atrast mājas, sterilizēti vairāk kā 300 kaķi, kā arī uzbūvētas vairāk nekā 150 ielas kaķu mājiņas un kopā ar biedrību Pukainis.lv noorganizētas 7 FOTO izstādes.

2018. gadā “Cat Care Community” pievienojās un kļuva par biedrības “Pierīgas Partnerība” biedru.

No 2019.gada 18.jūnija dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Cat Care Community” ir piešķirts sabiedriska labuma organizācijas statuss!

2019. gadā “Cat Care Community” kļuva par biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” biedru un arī par starptautisko organizāciju ” WorldAnimal.net” un “EU Dog and Cat Alliance” biedru.

Mūsu vīzija ir kļūt par pasaulē mīlētāko dzīvnieku aizsardzības biedrību.

Kopā mēs varam padarīt pasauli mazliet labāku!

 

Papildus tālrunis uzziņām: +37125721561

Piedāvājam

  • Aizsardzības biedrība

Atrašanās vieta

Zemturu iela 18, Mārupe

Video