Gruminga salons BIRMA PETS gaida visus pūkainos četrkājainos mīluļus uz skaistumkopšanas procedūrām. Dzīvnieku spalvas un ādas kopšanai mēs izmantojam tikai profesionālo kosmētiku. Gaidām ciemos gan mazos, gan lielos suņus, kā arī kaķus. Ar prieku sniegsim konsultācijas dzīvnieku spalvas un ādas kopšanas jautājumos un palīdzēsim izvēlēties pareizos kopšanas līdzekļus. 

Pie mums strādā profesionāļi 

Mūsu grumeri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, apmeklējot Eiropas un pasaules vadošo grumeru seminārus un meistarklases. Mūsu uzņēmums pats organizē šāda veida pasākumus ne tikai mūsu meistaru kvalifikācijas pacelšanai, bet arī visā Latvijā, Igaunijā un Lietuvā strādājošo meistaru apmācībai. Foto no mūsu rīkotajiem gruminga semināriem ir iespējams apskatīties šeit.  

Mēs lietojam tikai profesionālo kosmētiku, kas izstrādāta tieši kaķu un suņu spalvas un ādas kopšanai 

 Mūsu klientu spalvas un ādas kopšanai mēs izmantojam tikai profesionālo kosmētiku – Pure Paws (ASV), #1 All Systems (ASV), Ladybel (Francija), Iv San Bernard (Itālija). Pastāvīgi apmeklējot gruminga salonu un lietojot kvalitatīvu kosmētiku, Jūsu mīluļa āda un spalva vienmēr būs optimālā kondīcijā, kā arī Jums pašiem būs vieglāk kopt Jūsu mīluļa spalvu mājās. 

Mēs rūpējamies par Jūsu mīluļu drošību 

 Mūsu salonā ir speciāls aprīkojums un aksesuāri, kuri ir speciāli domāti gruminga saloniem (drošības cilpas, neslīdošas virsmas uz galdiem un vannās, stabili stacionārie galdi un elektriski pacēlāmais galds, kurš var izturēt pat vislielākos suņus). 

Mūsu salons ir pirmais in vienīgais Baltijas valstīs, kurš piedāvā sekojošas SPA procedūras: hidromasāža ar ozona terapijuSalons-frizētava mājdzīvniekiem BIRMA PETS piedāvā četrkājainajiem draugiem patīkamu un veselīgu procedūru – hidromasāža ar ozonu. Šī masāža atslābina, noņem tonusu. Šīs procedūras laikā āda un spalva tiek piesātināta ar ozona skābekli. Ozona terapijai ir tikai pozitīvs efekts! 

Mūsu meistari vienmēr iedos rekomendācijas Jūsu mīluļa ādas un spalvas kopšanas jautājumos, kā arī palīdzēs izvēlēties pareizu un kvalitatīvu kosmētiku Jūsu mīlulim absolūti BEZMAKSAS. 

Mierīga, komfortabla atmosfēra un laimīgi klienti! 

Pieteikšanās vizītei pa telefonu +371 20 238 238

Piedāvājam

  • Kaķu frizētava
  • Suņu frizētava

Atrašanās vieta

Rīga, Matīsa iela 64