Kāpēc kremācija?

Dzīvnieku krematorijs tagad ir arī Latgalē, netālu no Daugavpils un Lietuvas robežas. Šeit jūs varat arī pasūtīt rituālos pakalpojumus – mirušo dzīvnieku un pelnu piegādi, individuālu urnu un citus apbedīšanas pakalpojumus pēc vienošanās ar klientu. Augstu gruntsūdeņu un bioloģiskās vides bīstamības dēļ, kapsētu Latgalē nav iespējams aprīkot. Mājdzīvnieku kremācija ir vispieņemamākais un bioloģiski drošākais veids, kā ar cieņu pavadīt mīļoto mājdzīvnieku pēdējā ceļojumā.

Kad pienāks laiks atvadīties… mēs spēsim parūpēsies par Jūsu astaino ģimenes locekli pateicoties mūsu licencētai krematorijai mājdzīvnieku apbedīšanai.

Droši vien, jūs, tāpat kā lielākā daļa mājdzīvnieku īpašnieku, uzskatāt savu mīluli par ģimenes locekli. Diemžēl majdzīvnieku mūžs ir daudz īsāks nekā cilvēkam, tāpēc atbildīgiem īpašniekiem agrāk vai vēlak nākas risināt ļoti delikātu jautajumu – kur un kā apglabāt mīluli pēc tā nāves it īpaši ja ārā ir ziema? Kad pienāks mīluļa laiks doties uz citiem medību laukiem, mēs jums palīdzēsim visu organizēt un ar cieņu apglabāt savu lutekli.

Ko Bio-bēres LOLOJUMDZĪVNIEKIEM piedāvā?

Mirušo dzīvnieku pieņemšana un glabāšana.

Dzīvnieka piegāde uz kremāciju un pelnu piegāde atpakaļ īpašniekam.

Mājdzīvnieku individuāla kremācija un, pēc īpašnieka pieprasījuma, urnas (ar pelniem) izsniegšana.

Mājdzīvnieku kopējā kremācija.

Piedāvājam arī individuālās kremācijas procedūras video ierakstu.

Veterinārārsta pakalpojumus.

Atrašanās vieta

Vēži-1, Demenes pagasts Daugavpils novads